Të nderuar qytetarë

Ju njoftojmë se kompleksi banesorë në Lagjen Mati 1 është në ndërtim e sipër dhe i pajisur me të gjitha lejet urbanistike dhe ndërtimore. Së fundmi në media është paraqitur një skenë...

Kliko këtu për njoftimin e plotë dhe Lejet e Ndertimit


leasing pozhegu

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
POZHEGU BROTHERS NE TE GJITHA KOMPLEKSET BANESORE PERDOR PRODUKTE TE KETYRE PRODHUESVE